KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
HASAR İŞLEMLERİ
SİGORTACILIK BİLGİLERİ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ana Sayfa / Kurumsal / Tarihçemiz  
 


FORTE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

1999 yılında kurulan Eser Sigorta' nın tüm branşlardaki portföyü, yeniden yapılanma kapsamında Forte Sigorta' ya devredilmiştir. Forte Sigorta, sektörümüzün lider şirketleri AXA Sigorta, Anadolu Sigorta, Mapfre Genel Sigorta ve Allianz Sigorta yetkili acenteliklerini yürütmektedir.

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede "Kurumsal Sigortacılık" alanında adından söz ettiren Forte Sigorta, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla "Bireysel Sigortacılık" alanında da hizmet vermeye başlamıştır.Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü arttırmak hedefine sahip olan Forte Sigorta; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen Sigorta Şirketlerinin Acenteliklerini bünyesine dahil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir.

Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

Forte Sigorta, kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer, sağlık, hayat, bireysel emeklilik branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran Forte Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun altertatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

İlgili teminatlar konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, poliçenin en kısa sürede ve hatasız olarak sigortalıya ulaştırılması da hizmetinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bu sayede sigortalılarımız zaman kaybı neticesinde oluşabilecek verimsizliklerden dolayı sıkıntı yaşamadan, hasarlarını daha zamanlı tahsil edebilip, muhasebe kayıtlarını daha sağlıklı tutabilmektedir.

Online Sigortacılık Hizmetleri

Forte Sigorta tarafından sunulan online sigortacılık çözümleri, web ziyaretçilerinin ve sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren bir çok kurumun hizmet aldığı  web tabanlı bir sigorta platformuna dönüştü. 

Forte Sigorta, Kasko, Konut, Sağlık, İşyeri ve DASK Sigortalarının %100 online teklif  hizmetlerini web sayfası üzerinden ziyaretçilerinin hizmetine sunuyor.

Forte Sigorta, online sigortacılık çözümleriyle sunduğu hizmetlerini geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

 
.
Haber Hattı
29-06-2011     Merkez şubemiz yeni ofisine taşındı...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor oldu...   Detay
26-10-2009     Tüm Sigorta işlemlerinizi internet sitemizden online yaptırın, zamandan kazanın...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta internet sitesi yayına girdi...   Detay
 
.
Axa Sigorta Anadolu Sigorta Allianz Sigorta Mapfre Genel Sigorta AXA Sigorta TRAMER
. .
    Copyright©2009 Forte Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.                               İnsan Kaynakları    |   Sıkça Sorulan Sorular    |    Bize Yazın                                                      Tasarım GATE Medya
.