KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
HASAR İŞLEMLERİ
SİGORTACILIK BİLGİLERİ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Kasko Sigortası

 
 

KASKO SİGORTASI ÇOK AVANTAJLI !

Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

 • Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi'ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç olmak üzere). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;

 • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
 • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
 • Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
 • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

TİCARİ KASKO SİGORTASI

Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda yardımınıza koşuyoruz. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak.

Eğer tıbbı nakil veya hastaneden eve nakil talebinde bulunuyorsanız; ( Siz veya sizin adınıza aramayı yapan kişi) kaldırıldığınız hastanenin adını ve telefon numarasını, tedaviyi yapan doktorun adını, gerekirse aile doktorunuzun adını ve telefon numarasını bildiriyorsunuz. En kısa zamanda bir yetkilimiz size ulaşıyor. Hastanede yatmanız gereken durumlarda, olayın meydana gelişinden en fazla 48 saat sonra bizi haberdar etmeniz gerekiyor.

Ticari Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

Özel araç dışında tüm araç sahipleri bu sigortadan yararlanabiliyor. Ticari Kasko Sigortası, çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alıyor. Bunlar dışında Ticari Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor.

 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar
 • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz)
 • Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar
 • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

PAROLA KASKO SİGORTASI

Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda yardımınıza koşuyoruz. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak.

Parola Kasko Sigortası Neleri Kapsıyor?

Parola Kasko Sigortası, çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında Parola Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor.

 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar
 • Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
 
   
.
Haber Hattı
29-06-2011     Merkez şubemiz yeni ofisine taşındı...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor oldu...   Detay
26-10-2009     Tüm Sigorta işlemlerinizi internet sitemizden online yaptırın, zamandan kazanın...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta internet sitesi yayına girdi...   Detay
 
.
Axa Sigorta Anadolu Sigorta Allianz Sigorta Mapfre Genel Sigorta AXA Sigorta TRAMER
. .
    Copyright©2009 Forte Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.                               İnsan Kaynakları    |   Sıkça Sorulan Sorular    |    Bize Yazın                                                      Tasarım GATE Medya
.