KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
HASAR İŞLEMLERİ
SİGORTACILIK BİLGİLERİ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ana Sayfa / Haberler

 
 

29-06-2011 - Merkez Şubemiz yeni ofisine taşındı...

Forte Sigorta merkez şubemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Hoşdere Caddesi 138 - A / 9 Çankaya adresindeki yeni ofisine taşınmıştır.

26-10-2009 - Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor oldu...

Forte Sigorta' dan spora destek. Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor olarak genç yeteneklerin Türk futboluna kazandırılmasına destek oluyor. Spor kulüplerinin faaliyetlerini sürdürebilmesi için gerekli maddi kaynakların en önemlisi olarak sponsorluk gelirlerini gören Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor olarak sağladığı maddi destek ile kulübe büyük katkı sağladı.

26-10-2009 - Tüm Sigorta işlemlerinizi internet sitemizden online yaptırın, zamandan kazanın...

Forte Sigorta, yenilenen internet sitesi ile müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Artık sigorta poliçenizi hazırlatmak sadece bir tık ötenizde. İnternet sitemizde yer alan online sigorta formlarını doldurarak, dakikalar içinde sigorta işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaştıktan hemen sonra, konusunda uzman çalışanlarımızın hazırlayacağı poliçeniz onayınıza sunulmak üzere e-mail adresinize gönderilecektir.

26-10-2009 - Forte Sigorta internet sitesi yayına girdi...

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Forte Sigorta, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla internet sitesini yeniledi. Yayına başlayan yeni sitemizden sigortacılık ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir, online işlemler ile kısa bir sürede poliçenizin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
.
Haber Hattı
29-06-2011     Merkez şubemiz yeni ofisine taşındı...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta, Çayyoluspor' a sponsor oldu...   Detay
26-10-2009     Tüm Sigorta işlemlerinizi internet sitemizden online yaptırın, zamandan kazanın...   Detay
26-10-2009     Forte Sigorta internet sitesi yayına girdi...   Detay
 
.
Axa Sigorta Anadolu Sigorta Allianz Sigorta Mapfre Genel Sigorta AXA Sigorta TRAMER
. .
    Copyright©2009 Forte Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.                               İnsan Kaynakları    |   Sıkça Sorulan Sorular    |    Bize Yazın                                                      Tasarım GATE Medya
.